Małopolski Piknik Lotniczy

Małopolski Piknik Lotniczy to impreza ze wspaniałymi atrakcjami dla dorosłych i dzieci. Podczas aż dwóch dni pokazu zaprezentują się mistrzowie powietrznych akrobacji. Będą pokazywały swoje umiejętności zarówno grupy jak i indywidualni piloci. Formacje zaproszone na tę imprezę są znane z innych pikników lotniczych. Będą prezentowane również maszyny bojowe, używane przez Siły Powietrzne Rzeczpospolitej Polskiej. W tym roku będziemy po raz pierwszy mogli podziwiać umiejętności znanego pilota Łukasza Czepielę, który występował w elitarnych zawodach Red Bull Air Race. Akrobacje w powietrzu pokażą nam Artur Kielak i Jurgis Kairys z formacji Aerobatic Yakers. Pokaz umili również formacja Retro Sky Team. Pokazy odbędą się na historycznym lotnisku Rakowice-Czyżyny, które jest siedzibą Muzeum Lotnictwa Polskiego. Będzie można więc połączyć odwiedziny w muzeum oraz zapierający dech w piersiach pokaz akrobacji lotniczych. Oprócz pokazów lotniczych znajdą się takie atrakcje jak inscenizacje grup rekonstrukcyjnych, stoiska gastronomiczne i handlowe oraz wystawowe. Dla pilotów biorących udział w zawodach polecane są kompleksowe suplementy diety, które wzmocnią organizm przed nadmierną eksploatacją. Piloci ponieważ długą siedzą za sterami samolotów powinni odpowiednio chronić swoje stawy, które długo pozostają w bezruchu. Polecane są suplementy z kolagenem.

Imprezy lotnicze

  • Mazurskie pokazy lotnicze to jedyna taka impreza lotnicza w Polsce. Jest to niezwykłe wydarzenie ze względu na jego miejsce, różnorodność pokazów i atrakcji przygotowanych dla oglądających.

  • Nowotarski Piknik Lotniczy to jedyna taka impreza w Polsce, gdzie można spotkać tak wiele atrakcji lotniczych. Pokazy maszyn, pokazy lotnicze to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

  • Małopolski Piknik Lotniczy to impreza ze wspaniałymi atrakcjami dla dorosłych i dzieci. Podczas aż dwóch dni pokazu zaprezentują się mistrzowie powietrznych akrobacji.