Mazurskie pokazy lotnicze

Mazurskie pokazy lotnicze to jedyna taka impreza lotnicza w Polsce. Jest to niezwykłe wydarzenie ze względu na jego miejsce, różnorodność pokazów i atrakcji przygotowanych dla oglądających. Mazury Air Show odbywa się już od 17 lat i nadal zachwyca atrakcjami przygotowanymi dla miłośników lotnictwa i pięknych pokazów lotniczych. Mazury Air Show to wspaniała impreza dla rodzin z dziećmi i wszystkich miłośników lotów. Impreza zdobyła trofeum w konkursie Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur w kategorii najważniejsze wydarzenie. Impreza dostała również certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Produkt Warmia i Mazury.

Sceneria wydarzenia oraz pokazy lotnicze zachwycają wszystkich oglądających. Pokazy odbywają się w Giżycku nad przepięknym jeziorem Niegocin. Brzegi jeziora Niegocin stanowią piękną scenerię do oglądania zapierających dech w piersiach ewolucji lotniczych. Tafla jeziora jest idealnym miejscem do prezentowania wodnosamolotów i amfibii. Jezioro jest również w trakcie imprezy lądowiskiem dla samolotów. Pokazy można oglądać również z jachtów i statków pasażerskich. Piękna okolica i niesamowita atmosfera przyciąga co roku wielu widzów. Pilotom przed występami polecamy suplementy diety przeciw stresowi, który tak często występuje u pilotów. Nie działają usypiająco, a jedynie uspokajająco, więc mogą być zażywane przez pilotów i kierowców. Są to środki w pełni legalne i przebadane pod względem skutków ubocznych. Preparaty są wykonane na bazie naturalnych składników, które nie wpływają negatywnie na samopoczucie.

Imprezy lotnicze

  • Mazurskie pokazy lotnicze to jedyna taka impreza lotnicza w Polsce. Jest to niezwykłe wydarzenie ze względu na jego miejsce, różnorodność pokazów i atrakcji przygotowanych dla oglądających.

  • Nowotarski Piknik Lotniczy to jedyna taka impreza w Polsce, gdzie można spotkać tak wiele atrakcji lotniczych. Pokazy maszyn, pokazy lotnicze to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

  • Małopolski Piknik Lotniczy to impreza ze wspaniałymi atrakcjami dla dorosłych i dzieci. Podczas aż dwóch dni pokazu zaprezentują się mistrzowie powietrznych akrobacji.