Nowotarski Piknik Lotniczy

Nowotarski Piknik Lotniczy to jedyna taka impreza w Polsce, gdzie można spotkać tak wiele atrakcji lotniczych. Pokazy maszyn, pokazy lotnicze to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Będzie można zobaczyć przegląd lotnictwa od zabytkowych samolotów, po najnowocześniejsze maszyny dostępne w siłach powietrznych. Będzie można również obejrzeć śmigłowce, a prawdziwą atrakcją pokazu będzie Boeing Stearman, który jest samolotem szkoleniowo-treningowym, którego używają siły powietrzne Stanów Zjednoczonych. Do Nowego Targu dotrą także dwa samoloty Piper Cub. Jak co roku fani lotnictwa będą mogli zobaczyć ultralekkie samoloty oraz balony ogrzewane powietrzem. Na pokazach pojawią się również samoloty do zadań specjalnych, w tym latające czołgi – śmigłowce bojowe Mi-24. Zarówno dzieci jak i dorośli znajdą wspaniałe atrakcje i miło spędzą czas oglądając niezwykłe maszyny. Dla wszystkich pilotów, którzy biorą udział w zawodach lotniczych na Nowotarskim Pikniku Lotniczym polecane są suplementy diety wspomagające walkę ze stresem, który bardzo często towarzyszy tego typu imprezom.

Imprezy lotnicze

  • Mazurskie pokazy lotnicze to jedyna taka impreza lotnicza w Polsce. Jest to niezwykłe wydarzenie ze względu na jego miejsce, różnorodność pokazów i atrakcji przygotowanych dla oglądających.

  • Nowotarski Piknik Lotniczy to jedyna taka impreza w Polsce, gdzie można spotkać tak wiele atrakcji lotniczych. Pokazy maszyn, pokazy lotnicze to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

  • Małopolski Piknik Lotniczy to impreza ze wspaniałymi atrakcjami dla dorosłych i dzieci. Podczas aż dwóch dni pokazu zaprezentują się mistrzowie powietrznych akrobacji.