Piknik lotniczy dni aeroklubu odbędzie się na lotnisku w Rybniku Gotartowice

Piknik lotniczy dni aeroklubu odbędzie się na lotnisku w Rybniku Gotartowice. W planach jest mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych, które zachwycą i zostawią wspaniałe wspomnienia. Atrakcje jakie przygotowali organizatorzy to pokazy maszyn lotniczych, pokazy lotów szybowców, pokazy akrobacji szybowcowych, pokazy akrobacji samolotowych. Piknik ten będzie jednym z niewielu pikników, na których będzie można zobaczyć pokazy samolotów ratunkowych, które na co dzień wykorzystywane są m.in. w gaszeniu lasów. Będzie również pokaz akrobacyjny wiatrakowca.

Szczególną atrakcją będzie niesamowita rekonstrukcja walk, której nie zobaczy się nigdzie indziej, a która zaprezentuje formacja Pterodactyl Fligh. Dla osób, które chcą się poczuć jak piloci samolotów będą dostępne loty widokowe, z zapierającymi dech w piersiach emocjami. Dla pilotów biorących udział w pokazach polecamy suplementy diety na koncentrację, które pozwolą na rozjaśnienie umysłu, pomoc w skupieniu podczas najtrudniejszych manewrów i akrobacji. Polecane są dla osób, których skupienie jest bardzo ważne w pracy zawodowej i których praca bardzo szybko męczy umysł. Suplementy na koncentrację z żeń-szeniem i magnezem można kupić w profesjonalnym sklepie z suplementami i odżywkami.

Imprezy lotnicze

  • Mazurskie pokazy lotnicze to jedyna taka impreza lotnicza w Polsce. Jest to niezwykłe wydarzenie ze względu na jego miejsce, różnorodność pokazów i atrakcji przygotowanych dla oglądających.

  • Nowotarski Piknik Lotniczy to jedyna taka impreza w Polsce, gdzie można spotkać tak wiele atrakcji lotniczych. Pokazy maszyn, pokazy lotnicze to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

  • Małopolski Piknik Lotniczy to impreza ze wspaniałymi atrakcjami dla dorosłych i dzieci. Podczas aż dwóch dni pokazu zaprezentują się mistrzowie powietrznych akrobacji.