Piknik lotniczy w Świdninie

Piknik lotniczy w Świdninie to świetny sposób na zobaczenie pięknych akrobacji lotniczych. Wśród atrakcji będą m.in. pokazy akrobatyczne samolotów, pokazy samolotów sportowych i modeli, pokaz skoków spadochronowych. Dla osób, które chcą poczuć dreszczyk adrenaliny oraz poznać samolot od środka przygotowane są loty widokowe, dzięki którym można poczuć się jak pilot samolotu i obejrzeć z lotu ptaka piękne widoki na miasto i okolice.

Będzie można także zobaczyć pokazy dynamiczne samolotów bojowych oraz pokazy akrobatyczne zespołu akrobacyjnego Biało-czerwone iskry. To wspaniała okazja do przyjrzenia się tym niezwykłym maszynom również z bliska! Będzie można zobaczyć samoloty używane w lotnictwie polskim, również samoloty bojowe. Atrakcji nie zabraknie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych miłośników polskiego lotnictwa. Dla pilotów biorących udział w pokazach akrobatycznych polecane są suplementy poprawiające koncentrację i pamięć. Pomagają one zachować kondycję psychiczną, pomagają w skupieniu i zmniejszają zmęczenie. Wspomagają koncentrację i polepszają pamięć.

Imprezy lotnicze

  • Mazurskie pokazy lotnicze to jedyna taka impreza lotnicza w Polsce. Jest to niezwykłe wydarzenie ze względu na jego miejsce, różnorodność pokazów i atrakcji przygotowanych dla oglądających.

  • Nowotarski Piknik Lotniczy to jedyna taka impreza w Polsce, gdzie można spotkać tak wiele atrakcji lotniczych. Pokazy maszyn, pokazy lotnicze to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

  • Małopolski Piknik Lotniczy to impreza ze wspaniałymi atrakcjami dla dorosłych i dzieci. Podczas aż dwóch dni pokazu zaprezentują się mistrzowie powietrznych akrobacji.